Ceník

Ukázkové lekce

Ukázkové lekce jsou zdarma. Účelem ukázkových lekcí je, abyste se s daným tancem seznámili a vyzkoušeli si ho, než se rozhodnete přihlásit se do jednoho z kurzů. Ukázkovou lekci si lze domluvit i mimo vypsané termíny a je možné navštívit ukázkové lekce u všech stylů tance či cvičení z naší nabídky.

Kurzy

Kurzy jsou cenově zvýhodněny. V rámci kurzu na sebe lekce systematicky navazují tak, aby byl zajištěn co největší pokrok klienta. Zameškané lekce nepropadají, je možné si je nahradit na ostatních lekcích. Počet lekcí v kurzu je uveden v rozvrhu, o státních svátcích kurzy neprobíhají.

Pole dance 60 minut

130 Kč/lekce

Pole dance 90 minut

180 Kč/lekce

Létací jóga 60 minut

140 Kč/lekce

Létací jóga 90 minut

195 Kč/lekce

Flirt dance, aerial hoop, pilates, latin dance, wheel training, strečink

120 Kč/lekce

Fitness dance, dětské kurzy

130 Kč/lekce

Jednorázový vstup

Lekce v rámci kurzu lze navštívit i jednotlivě, doporučujeme ale předem konzultovat vhodnou úroveň. Lekci z kurzu si můžete rezervovat telefonicky, e-mailem, případně také přes Facebook Messenger.

Pole dance 60 minut

150 Kč/vstup

Pole dance 90 minut

200 Kč/vstup

Létací jóga 60 minut

160 Kč/vstup

Létací jóga 90 minut

220 Kč/vstup

Flirt dance, aerial hoop, fitness dance, pilates, latin dance, wheel training, strečink

140 Kč/vstup

Soukromá lekce

Pokud vám nevyhovují klasické kurzy, nebo máte konkrétní přání či požadavky (vysněný trik, přípravu na vystoupení/soutěž), využijte možnost soukromé lekce ve vámi zvoleném termínu. Soukromé lekce nabízíme ve všech stylech tance a cvičení, které vyučujeme.

Pole dance 60 minut

450 Kč/lekce

Pole dance 90 minut

600 Kč/lekce

Létací jóga 60 minut

450 Kč/lekce

Létací jóga 90 minut

600 Kč/lekce

Flirt dance, aerial hoop, fitness dance, pilates, wheel training, strečink

450 Kč/lekce

Volné hodiny

Volné hodiny jsou lekce bez lektora, v rámci kterých je vám k dispozici tyčový sál. Jsou určeny k samostatnému tréninku zejména pro ty, kterým lekce 1x týdně nestačí, nemají doma vlastní tyč, nebo chtějí trénovat s kamarádkou. Volné hodiny mají 60 min a probíhají dle aktuálního rozvrhu.

Jednorázový vstup

50 Kč za 60 minut

Permanentka

400 Kč/10 lekcí

Dárkové poukazy

Nabízíme dárkové poukazy ve vámi vybrané výši. Poukazy jsou k zakoupení ve studiu, případně je lze objednat a doručit poštou, nebo také elektronicky.

Pole Story Studio Messenger