CENÍK

UKÁZKOVÉ LEKCE

Ukázkové lekce jsou zdarma. Účelem ukázkových lekcí je, abyste se s daným tancem seznámili a vyzkoušeli si ho, než se rozhodnete přihlásit se do jednoho z kurzů. Ukázkovou lekci si lze domluvit i mimo vypsané termíny a je možné navštívit ukázkové lekce u všech stylů tance či cvičení z naší nabídky.

KURZY

Kurzy jsou cenově zvýhodněny. V rámci kurzu na sebe lekce systematicky navazují tak, aby byl zajištěn co největší pokrok klienta. Zameškané lekce nepropadají, je možné si je nahradit na ostatních lekcích. Počet lekcí v kurzu je uveden v rozvrhu, o státních svátcích kurzy neprobíhají.

POLE DANCE – 60 MINUT

170 Kč za lekci

POLE DANCE – 90 MINUT

230 Kč za lekci

LÉTACÍ JÓGA – 60 MINUT

150 Kč za lekci

LÉTACÍ JÓGA – 90 MINUT

200 Kč za lekci

JÓGA – 60 MINUT

150 Kč za lekci

JÓGA – 90 MINUT

190 Kč za lekci

FLIRT DANCE A AERIAL HOOP

150 Kč za lekci

JEDNORÁZOVÝ VSTUP

Lekce v rámci kurzu lze navštívit i jednotlivě, doporučujeme ale předem konzultovat vhodnou úroveň. Lekci z kurzu si můžete rezervovat v našem rezervačním systému.

POLE DANCE – 60 MINUT

250 Kč za vstup

POLE DANCE – 90 MINUT

300 Kč za vstup

LÉTACÍ JÓGA – 60 MINUT

200 Kč za vstup

LÉTACÍ JÓGA – 90 MINUT

280 Kč za vstup

JÓGA – 60 MINUT

190 Kč za lekci

JÓGA – 90 MINUT

220 Kč za lekci

FLIRT DANCE A AERIAL HOOP

200 Kč za vstup

SOUKROMÁ LEKCE

Pokud vám nevyhovují klasické kurzy, nebo máte konkrétní přání či požadavky (vysněný trik, přípravu na vystoupení/soutěž), využijte možnost soukromé lekce ve vámi zvoleném termínu. Soukromé lekce nabízíme ve všech stylech tance a cvičení, které vyučujeme.

60 MINUT

od 600 Kč

VOLNÁ HODINA

Volné hodiny jsou lekce bez lektora, v rámci kterých je vám k dispozici tyčový sál. Jsou určeny k samostatnému tréninku zejména pro ty, kterým lekce 1x týdně nestačí, nemají doma vlastní tyč, nebo chtějí trénovat s kamarádkou. Volné hodiny mají 60 min a probíhají dle aktuálního rozvrhu.

JEDNORÁZOVÝ VSTUP – 60 MINUT

100 Kč

PRONÁJEM STUDIA

Chcete mít taneční prostor pouze a jenom pro vás? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací.

DÁRKOVÝ POUKAZ

Nabízíme dárkové poukazy ve vámi vybrané výši. Poukazy jsou k zakoupení na recepci ve studiu, případně je lze objednat a doručit poštou, nebo také elektronicky.