Pronájem sálů

Nabízíme pronájem tanečních sálů. Sály je možné pronajmout k individuálním i skupinovým tréninkům. Ve studiu je k dispozici šatna s uzamykatelnými skříňkami a prostorná koupelna s vanou a sprchovým koutem.

SÁL 1: ROZLOHA 54 m²

Vybaven osmi statickými a spinovými tyčemi (6x 45 mm, 1x 40 mm a 1x 50 mm) a zrcadly do tvaru „L“. Tento sál je velmi vytížen, výuka zde probíhá každý den (zpravidla celé odpoledne a večer).

SÁL 2: ROZLOHA 40 m²

Multifunkční a může být upraven jako tyčový sál (5 statických/spinových sklopných tyčí Gympole o průměru 45 mm), jako sál na létací jógu či aerial hoop (6 sítí nebo 6 kruhů), případně jako sál k výuce nejrůznějších stylů tance či cvičení, opět vybaven zrcadly do tvaru „L“.

SÁL 3: ROZLOHA 20 m²

Vybaven jednou statickou/spinovou tyčí Gympole (o průměru 45 mm) a konstrukcí sloužící k upevnění dvou sítí na létací jógu či dvou aerial hoop. Sítě ani aerial hoop nemusí být v rámci pronájmu instalovány.

V případě jakýchkoliv dotazů a cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře, případně na telefonním čísle +420 736 629 634, e-mailové adrese info@polestory, případně také přes Facebook Messenger. Při opakovaném pronájmu nabízíme velmi výhodné podmínky.

Pole Story Facebook Messenger