Chcete-li dostávat naše newslettery, vyplňte následující formulář.

Pronájem sálů

Nabízíme pronájem tanečních sálů v tanečním studiu. Sály je možné pronajmout k individuálním i skupinovým tréninkům. Ve studiu je k dispozici šatna s uzamykatelnými skříňkami a prostorná koupelna se sprchovým koutem.

  • První sál o rozloze 54 m² je vybaven osmi statickými a spinovými tyčemi (6x 45 mm, 1x 40 mm a 1x 50 mm) a zrcadly do tvaru „L“. Tento sál je velmi vytížen, výuka zde probíhá každý den (zpravidla celé odpoledne a večer).
  • Druhý sál o rozloze 40 m² je multifunkční a může být upraven jako tyčový sál (5 statických i spinových sklopných tyčí Gympole o průměru 45 mm), jako sál na létací jógu či aerial hoop (6 sítí nebo 6 kruhů), případně jako sál k výuce nejrůznějších stylů tance či cvičení, opět vybaven zrcadly do tvaru „L“.
  • Třetí sál o rozloze 20 m² je vybaven konstrukcí sloužící k upevnění sítí na létací jógu či aerial hoop. Sítě ani aerial hoop nemusí být v rámci pronájmu instalovány.

V případě jakýchkoliv dotazů a cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 736 629 634 nebo e-mailové adrese info@polestory.cz. Při opakovaném pronájmu nabízíme velmi výhodné podmínky.