Rozvrh podzim/zima

Obecné informace

  • Kurzy začínají 18. září 2017 a končí 11. února 2018.
  • Výuka neprobíhá ve dnech státních svátků, a to 28. září, 17. listopadu a 24. prosince 2017 až 1. ledna 2018.
  • Průběžně vypisujeme ukázkové hodiny, na kterých bude možné zdarma vyzkoušet konkrétní styl tance. Pokud ukázkové lekce aktuálně nejsou vypsané, případně vám uvedený čas nevyhovuje, lze domluvit termín individuálně.
  • Po předchozí domluvě lze kurzovné rozdělit na dvě splátky.
  • Kurzy s označením L1 (pole dance) jsou určeny pro úplně začátečníky bez předchozích zkušeností, na ně navazují kurzy L2, L3 atd. Kurzy označené Z jsou určeny pro začátečníky, na ně navazují kurzy MP a P. Kurz s označením All je určen pro všechny pokročilosti. S výběrem vhodné úrovně vám případně rádi poradíme.
  • Na open class nelze nahrazovat zameškané lekce z kurzů.
  • Nebudete-li se moci dostavit na lekci, případně budete-li si chtít domluvit náhradu lekce, využijte našeho formuláře pro omluvenku, případně náhradu.
  • V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 736 629 634, e-mailové adrese info@polestory.cz, případně také přes Facebook Messenger.
Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Pole dance
L1 – Soňa R.
09:30 – 10:30
Dětský pole dance
L1 – Yvona M.
14:15 – 15:15
Pole dance
L1 – Rebeca V.
15:00 – 16:00
Pole dance
L4 – Tereza
15:30 – 17:00
Pole dance
L2 – Veronika Š.
16:00 – 17:30
Pole dance
L3 – Rebeca V.
16:00 – 17:30
Pole dance
L4 – Tereza
16:30 – 18:00
Pole dance
L1 – Marie M.
16:30 – 17:30
Pole dance
L3 – Tereza
17:00 – 18:30
Pole dance
L1 – Hana R.
17:00 – 18:00
Pole dance
L1 – Veronika Š.
17:30 – 18:30
Pole dance
L4/P – Marie M.
17:30 – 19:00
Pole dance
L2 – Rebeca V.
17:30 – 19:00
Pole dance
P – Tereza
18:00 – 19:30
Pole dance
L4/P – Tereza
18:00 – 19:30
Pole dance
L1 – Yvona M.
18:30 – 19:30
Pole dance
L3 – Soňa R.
18:30 – 20:00
Pole dance
L2 – Marie M.
19:00 – 20:30
Pole dance
L2 – Yvona M.
19:30 – 21:00
Pole dance
P – Tereza
19:30 – 21:00
Pole dance
P – Tereza
19:30 – 21:00
Pole dance
L1 – Soňa R.
20:00 – 21:00

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle

Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Neděle
Fitness dance
All – Vendula B.
08:30 – 09:30
Dětská létací jóga a aerial hoop
L1 – Vendula B.
14:15 – 15:15
Wheel training
All – Vendula B.
15:45 – 16:45
4 lekce – 600 Kč
Létací jóga
Z – Natálie V.
16:00 – 17:00
Létací jóga
Z – Iveta Ř.
17:00 – 18:00
Létací jóga
MP – Radka F.
17:00 – 18:00
Létací jóga
MP/P – Natálie V.
17:00 – 18:00
Létací jóga
Z – Jiřina
17:00 – 18:00
Pilates
All – Radka
17:00 – 18:00
Létací jóga
Z/MP – Iveta Ř.
18:00 – 19:00
Létací jóga
Z/MP – Jiřina
18:00 – 19:00
Létací jóga
P – Jiřina
18:00 – 19:30
Pole dance
L2/3 – Hana R.
18:00 – 19:30
Pole dance
L2 – Radka F.
18:30 – 20:00
Aerial hoop
Z – Veronika Š.
19:00 – 20:00
Flirt dance
All – Iveta M.
19:00 – 20:00
Strečink
All – Alena H.
19:30 – 20:30
Pole dance
L2 – Radka F.
19:30 – 21:00
Aerial hoop
SP/P – Veronika Š.
20:00 – 21:00
Pole dance
L1 – Radka F.
20:00 – 21:00
Flirt dance
All – Jiřina
20:00 – 21:00

Pondělí

Úterý

Středa

Čtvrtek

Pátek

Neděle

Pole Story Facebook Messenger