Chcete-li dostávat naše newslettery, vyplňte následující formulář.

Workshopy s Eleanor

Rády bychom vás pozvaly na workshopy s Lenkou Hůlkovou (Eleanor), které se budou konat v neděli 12. března. Eleanor je nejen skvělá tanečnice, ale i lektorka – je velmi energická a na hodině s ní panuje přátelská nálada. Níže naleznete popis jednotlivých workshopů, jejichž obtížnost je možné uzpůsobit, případně zaměřit na prvky na přání. Workshopy jsou vhodné pro středně pokročilé a výše (invert z tyče, shoulder mount). Nenechte si ujít tuhle jedinečnou příležitost.

Vybírat můžete ze tří workshopů:

BEST OF ELEANOR: 12. března, 13:00 – 14:15

  • Po krátkém rozcvičení a protažení se budeme věnovat flexy prvkům (Janeiro, Allegra extended, Bird of paradise, Eagle, Cocoon, a další) i prvkům silovým (Iron X, Ayesha, Back grip plank) a vysvětlení jejich techniky. Zaměříme se také na to, jak pracovat na různých deadliftech.

Délka workshopu: 75 minut

Cena: 500 Kč

POLE TRANSITIONS: 12. března, 14:30 – 15:45

  • Workshop je zaměřen na nástupy a sestupy z tyče (náskoky a seskoky) různé originální přechody a přeměny stran, či dynamické pohyby a dropy.

Délka workshopu: 75 minut

Cena: 500 Kč

ELASTIC BODY STRETCHING: 12. března, 16:00 – 17:00

  • Elastic body stretching je zaměřen na cvičení flexibility zad, flexibility kyčlí, pružnost a sílu v středové části zad, ramen a horní části těla. Na workshopu posilujeme vhodnými cviky části těla, které pak protahujeme. Naučíme se také arabesky, provazy a správné protažení do provazů.

Délka workshopu: 60 minut

Cena: 450 Kč

Rezervace je možná v sekci Rezervace/Workshopy. T+J 🙂