Chcete-li dostávat naše newslettery, vyplňte následující formulář.

Po roce zase v Riegrovce

Blíží se výročí otevření Pole Story v Riegrově ulici a při té příležitosti bychom vás rády pozvaly zpět do našeho studia. Těšit se můžete na nějaká ta taneční vystoupení, nějaké ty novinky a samozřejmě nějaké to dobré jídlo a pití. Jedná se o neformální setkání pro přátele našeho studia, klienty a jejich hosty. Akce je bez vstupného, pouze je nutné nahlásit jméno na seznam hostů. S sebou si nezapomeňte tílko, kraťásky a dobrou náladu.

Dle nápovědy na Facebooku už možná tušíte, že červencová party se nebude odehrávat pouze ve studiu. Ve středu 1. července v 18:20 na nás bude čekat naše vlastní Pole Story taneční tramvaj se spoustou tyčí, která nás zaveze na ranč Šídlovák, kde za příznivého počasí bude postavena x-stage (kraťásky na sebe). Každý cestující obdrží speciální Pole Story zpáteční jízdenku, která zároveň bude voucherem na jedno pivo na ranči Šídlovák. Budeme se na vás těšit. T+J 🙂

P.S.: Podrobnosti související s akcí budou průběžně aktualizovány a doplňovány zde. V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat na e-mailové adrese info@polestory.cz.

tanecni_tramvaj_2016